GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
TRY

Antalya Akvaryum

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

TUR PROGRAMI

Hareket: 09:50

Dönüş: 14:00

Antalya Aquarium; dünyanın en büyük tünel akvaryumu ve dört mevsim kar eğlencesini ayağınıza getiren Kar Dünyası’nın yanı sıra; hediyelik eşya dükkanı, kafe  ve restoranları ile tüm gününüzü ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifle geçirebileceğiniz,  haftanın her günü sabah saat 10’ dan gece 11’ e kadar açık bir cazibe merkezi. 

260 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan ve 15 bin metrekarelik kapalı alana inşa edilen Dev Akvaryum Antalya Aquarium, Antalya'nın en seçkin arazilerinden biri üzerinde; şehir merkezinde, denize 70 m. mesafede, Atatürk Kültür Parkı'na komşu, mükemmel bir Antalya körfez ve Kemer manzarasına sahip bir alanda kurulu.

Dünya nehirleri, okyanuslar, göller, Türkiye denizleri gibi 40’tan fazla tematik akvaryum tankı bulunan Dev Akvaryum’da, 5 milyon litrelik ana tank içerisinde 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliğiyle dünyanın en büyük tünel akvaryumu bulunuyor. Tematik akvaryumlar ile birlikte toplam su hacmi 7,5 milyon litreden fazla!

Akvaryum alanındaki seyir alanlarının tamamı, ünlü İtalyan heykeltraş Gulio De Beneditti ve ekibi tarafından yapılan çok seçkin su altı dekorasyonlarına sahip.

Dev Akvaryum’da sergilenen balıklar ve su altı canlıları uzmanlar gözetiminde dünyanın dört bir yanından uçaklarla ve özel araçlarla getirildi. 20 binin üzerinde balık ve su altı canlısına ev sahipliği yapan Antalya Aquarium' da, binlerce tür ve çekiç kafa, siyah yüzgeç ve mustelus gibi farklı farklı türletiyle 200' ün üzerinde köpekbalığı bulunuyor. Müren balıkları, mersin balıkları, deniz atları, aslan balıkları, at nalı yengeçleri, yılan balıkları, gitar balıkları ve vatozlar Antalya Aquarium' da bulunan binlerce türden sadece bazıları.

Regular: 22 Euro

Sadece Bilet: Kişi Başı 14 Euro

DAHİL OLAN HİZMETLER

-Ulaşım

-Örenyeri Girişleri

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı