GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

ANTALYA GÜNLÜK TURU TAM GÜN

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

TUR PROGRAMI

Hareket Saati: 09:00

Dönüş Saati: 16:00

Tarih, Kültür ve Doğal güzellikleri tek bir günde görebileceğiniz Tam Gün Antalya Turu, Aspendos Tiyatrosu ile başlar.

Aspendos Tiyatrosu, antik dünyadan günümüze kadar gelen en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu'dur. MS 2. yüz yıldan kalma Tiyatronun kapasitesi 15.000 kişilikti. Dönemin en önemli gladyatör dövüşlerinin sergilendiği yapı, günümüzde yaz aylarında T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı çerçevesinde hazırlanmış Opera ve Bale gösterilerine hizmet etmektedir. Aynı dönemde Aspendos Şehri’ne su taşımak için yapılmış, mühendislik harikası olan Su Kemerleri hemen Tiyatro’nun arkasında bulunmaktadır ve burada gerçekleştireceğimiz fotoğraf molasından sonra Düden Şelalesi ikinci ziyaret yerimiz olacaktır.

Karstik bir kaynak olan Düden Şelalesi, Akdeniz’in en büyük ve Türkiye’nin en ünlü Şelalesi’dir. Düden Parkı, farklı bitki örtüsü ve 25 metrelik Şelaleleri ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktadır. Şelale’nin altından 40 metrelik uzayan yol mağaraya gider ve ziyaretçilere diğer taraftan şelaleyi seyretme imkânı vermektedir.

Akdeniz’in incisi, tarihin en eski yerleşim alanlarından biri olan Antalya’yı tanımak için son durağımız olan Kaleiçi semtini ziyaret ediyoruz. Eski Arnavut kaldırımlı yollarda tarihe tanıklık etmiş cumbalı evlerin bulunduğu sokaklar rehberlerimiz anlatımları ile farklı bir güzellik kazanacak. Eski Roma surlarının arasında Roma İmparatoru Hadrian adına yapılan Üç Kapılar, Antalya’nın simgesi Yivli Minare ve tarihi Arnavut kaldırımlı dar sokaklar gezeceğimiz yerler arasındadır. Kaleiçi yürüyüşümüz Cumhuriyet Meydanında son bulacaktır.


ÖZEL TUR(1-2 KİŞİ): 250 Euro

ÖZEL TUR(3-5 KİŞİ): 300Euro

ÖZEL TUR(6-8KİŞİ): Kişi Başı 55 Euro

DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

-Ulaşım

-Örenyeri girişleri

-Profosyonel Rehber Hizmetimiz

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı