GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
TRY

Antalya Rafting Turu

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

TUR PROGRAMI

Hareket: 08:30

Dönüş: 17:00

Rafting Turu sabah Köprülü Milli Parkı bölgesinin ilginç jeolojik yapısı ve Köprülü Irmağı’nın kristal berraklığındaki sularına ulaşılarak başlar. Konusunda uzman rafting hocaları katılımcıları güvenlik kuralları ve ekipmanlar hakkında bilgilendirir. Rafting için kano ya da zodyak bot tercih edilebilir. Kanolar daha aktif bir Rafting imkanı sağlamaktadır. Zodyaklar tecrübeli bir rafting rehberi eşliğinde 8-10 kişilik gruplar halinde hareket etmektedir. Herhangi bir tecrübe gerektirmeyen rafting turu eğlenceli geçen birkaç saatin ardından ırmak kenarında öğlen yemeği ile noktalanır.

Rafting programının akışı ;

*Alınan ekipmanlar ile birlikte (kask, can yeleği v.b) rafting turunun başlayacağı noktaya ulaşılır.
* İlk etap 7 km uzunluğunda ve değişik parkurlardan oluşur. Bunlar sırası ile İlk Şok, Yarım Ay, Canavar Ağzı ve Melekler Şelalesi’dir. Bu parkurlar geçilirken botlar üzerinde değişik animasyonlar ile tur daha eğlenceli hale gelir.
* İlk etaptan sonra botlar karaya çekilerek tekrar enerji depolamak için mola verilir. Burada isteyenler Botsuz Body Rafting yapabilir. Tehlikesiz bir aktivite olan Body Rafting de ziyaretçiler. üzerlerindeki can yelekleri ile su içinde ilerleyebilirler.
* İkinci etap yine değişik parkurlardan oluşan Çamaşır Makinesi, Roulette, Bugy Bugy ve Şeytan Çukuru’ndan oluşur. İlk etapta olduğu gibi animasyon ve oyunlar ile bu etapta da devam eder.

Etaplar tamamladıktan sonra başlangıç noktası olan rafting istasyonuna ulaşılır. Burada soyunma kabinleri, sıcak su duşları ve tuvalet bulunmaktadır. Köprülü Kanyon Irmağı’nın harika manzarası eşliğinde açık büfe öğle yemeği ziyaretçilere sunulur. Yemek esnasında rafting turu süresince çekilmiş olan fotoğraflar ve videolar yayınlanır. İstenilmesi durumunda fotoğraf ve videolar satın alınabilir.

KİŞİ BAŞI FİYATI 25 EURO

DAHİL OLAN HİZMETLER

-Ulaşım

-Örenyeri Girişleri

-Öğle Yemeği

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı