GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

BENELUX-PARIS TURU

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

Tur Programı
1.GÜN: ISTANBUL – AMSTERDAM    (Pazartesi, 14 Kasım)

 Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali özel GGG Tur kontuarlarında 09.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur  Havayollarının tarifeli 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile 11.15’de Amsterdam’a uçuş. (Uçuş süresi yaklaşık 3.5 saat)  Yerel saat ile 13.55’de varış. Amsterdam’a varışımız ile başlayacak panaromik şehir turu için hareket ediyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü  Kırmızı Fener Sokağını, geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz  alternatif olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz. Turumuz sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
  1-Tekne turu: 20 €
2.GÜN: AMSTERDAM    (Salı, 15 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Marken & Volendam turuna katılabilirler.Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş Local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz. Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Guda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso , Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyoruz.Dileyen misafirlerimiz için diğer alternatif turumuz olan Grand Holland turuna  katılma imkânı sunuyoruz. Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir.  Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz.  Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Bir çok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panaromik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında resim molası. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
2-Marken & Volendam Turu: 60 Euro (Kişi Başı)   ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  40 € )
3-Grand Holland Turu: 80 Euro (Kişi Başı)

3.GÜN: AMSTERDAM-LUXEMBURG    (Çarşamba, 16 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından köln yolu üzerinden luksemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde alternatif olarak Köln ve   Cochem turu düzenlenecektir. Bu turumuzda Ortaçağdan kalma kaleleri ,masallara konu olan şatoları ,tarihsel Pazar yerleri ve olağanüstü doğa manzarası ile mutlaka görülmesi gereken Cochem turunda anılarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz.Ardından Koln e varış  ile inşaatına 1248’de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya’nın ikinci Dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali,Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesidir.Köln’ün alışveriş caddeleri ve 1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri  görülecek yerler arasındadır. Luxemburg a varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde yapılacak panaromik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburglular için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş, önceleri otel olarak hizmet veren, sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız .Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Luxemburg tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Bir yandan içeceklerimizi yudumlayacak diğer yandan Moselle nehri üzerinden Luxemburgun tarihi güzelliklerine farklı bir açıdan tanık olacağız. Alternatif turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
4-Koln ve Cochem turu: 50 €
5-Luxemburg Tekne Turu :30 €


4.GÜN: LUXEMBURG-BRUKSEL     (Perşembe, 17 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Brüksel’e hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Almanya ,Fransa ve Luxembourg sınırlarının birleştiği bölgede üzüm bağlarının arasında bulunan Schengen, Remich ve Almanya’nın Trier şehri turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzda Schengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan Schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış ve bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakabilir ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanık olabilirsiniz. Ardından Almanya’nın en eski şehri olan Trier’i gezeceğiz. Trier Karl Max’ın doğduğu yerdir. Bu turumuzda panoramik olarak şehir turu yapacağız. Ardından yolumuza devam ediyoruz. Brüksel’e varış sonrası rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde panoramik şehir turu. Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır.Turumuzda  Belçika kralının Çin ve Japonya’yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985’de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi  Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı , alışveriş merkezleri görülecektir. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
6-Schengen, Remich ve Trier turu: 70 €(Kişi Başı) ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  50 € )


5.GÜN: BRUKSEL-PARIS     (Cuma, 18 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Paris’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gant turuna katılabilirler. Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan  ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçikanın kaleleri ,şatoları,kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehrini görme imkanı bulacağız. Güzergâh üzerinde  rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı. Bruges, Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir.Değişik tatta çikolataları, dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentidir. XI.yüzyılda Avrupa’nın önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denizle bağlantısını kesmiştir. Kanallar,denize ulaşmaktayken Ortaçağ Avrupasının gözde ticaret şehri şimdi hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz, değişik tatta çikolatalarını tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şirin aşıklar kenti olarak karşınıza çıkıyor. Turumuzun ardından Paris’e varış sonrası rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde panoramik şehir turu. Bu turumuzda  Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır..Sonrasında şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, dünyaca ünlü Louvre Müzesi, 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Meydanı ve Takı göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
7-Gant  turu:35 euro (kişibaşı)
8-Bruges Turu: 35 euro (Kişi Başı)


6.GÜN:PARİS    (Cumartesi, 19 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif Paris şaheserleri ,Monmartre,Eiffel ve Seine nehri turuna katılabilirler. Öncelikli olarak Parisin simgesi Eiffel kulesini ziyaret edeceğiz.Ardından Tekne ile şehri ortadan ayıran ve Fransa’nın en önemli suyolu Seine Nehri gezisini yapacak  ve sonrasında filmlere konu,şarkılara ilham olmuş  Notre dame katedrali görülecek yerler arasındadır.Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı,kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa’nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesini görülecek yerler arasındadır. Akşam isteyen misafirlerimizle alternatif ışıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz Paris by night turu  ve 65 yıldır dans gösterileriyle Paris’in dünyaca ünlü  kabaresi Lido Show turuna katılabilirsiniz. Işıklar şehri "ville lumière" Paris'in bu ünvanı ne kadar hakettiğini gece turumuzda daha iyi görebileceğiz. Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin 'ışık show'unu izleyeceğiz. 'Eiffel Show'un tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Geceleme otelinizde.
9-Paris şaheserleri ,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 Euro (Kişi Başı) ( Tur kayıt esnasında ödenir ise  60 € )
10-Lido Show: 170 Euro (Kişi Başı)
11-Paris By Night Turu : 30 Euro  (Kişi Başı)

   
7.GÜN: PARİS    (Pazar, 20 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan 7’den 77’ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland turuna katılabilirler. Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız.  Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler. Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa’nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur. Tur sonrası geceleme otelinizde.
12-Disneyland Turu: 100 Euro (Kişi Başı)
13-La Vallee Outlet Center: 30 Euro (Kişi Başı)
14-Versailles Sarayı Bahçeleri Turu: 60 € (Kişi Başı)


8.GÜN: PARIS-ISTANBUL     (Pazartesi, 21 Kasım)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı.Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve  Luxemburg havalimanına varışımızın ardından  Onur havayollarının 8Q258 sefer sayılı uçak ile  15:00 da  İstanbul a hareket ve (Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat) 19:25 de varış ile  GGG Tur hizmetlerinin sonu.
!! 9 EKSTRA TUR 460 € YERİNE SADECE 350 € !!
PROGRAMDA Kİ 9 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 460 € YERİNE 350 € YA ALABİLİRLER.

1- Schengen, Remich ve Trier turu: 70 €   TRDEN 50€
2- Paris şaheserleri, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 €   TRDEN 60€
3- Paris By Night Turu: 30 €
4- Gant  turu: 35 €  
5- Brugges Turu: 35 €
6- Amsterdam Tekne turu  : 20 €
7- Marken & Volendam Turu : 60 €   TRDEN 40€
8- Grand Holland Turu: 80 €
9- Koln Cochem Turu: 50 €
TOPLAM EXTRA TUR BEDELI 460 €
INDIRIMLI FIYAT :  350  € / 9 tur (tüm turlar yapılmak kaydı ile sadece tum turları alanlar ıcın)


PAKET ALMAK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ KAYIT ESNASINDA SADECE İNDİRİMLİ OLARAK SCHENGEN, REMICH VE TRİER, PARİS ŞAHESERELERİ, SEİNE NEHRİ GEZİSİ VE EİFFEL KULESİ, MARKEN VOLEMDAN TURLARINI İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.
INDIRIMLI FIYAT:  150 € / 3 tur

SCHENGEN, REMICH VE TRIER Turu:70 € (Tura Kayıt esnasında ödenir ise indirimli olarak kişi başı 50€)
 PARİS ŞAHESERLERİ, SEİNE NEHRİ GEZİSİ VE EİFFEL KULESİ Turu:(Tura Kayıt esnasında ödenir ise indirimli olarak kişi başı 60€)
MARKEN VOLEMDAN Turu:(Tura Kayıt esnasında ödenir ise indirimli olarak kişi başı 40€)
3’lü olarak alınan Schengen, Remich ve Trier, Paris Şaheserleri, Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi ve Marken Volemdan Turu 210 € yerine 150 €’dur.

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • ONUR HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE İSTANBUL –AMSTERDAM / PARIS  -İSTANBUL UÇUŞU
 • TÜM HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • SEÇİLEN  KATEGORİDE KI OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, LÜKSEMBURG’DA PANAROMİK ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL GGG TUR REHBERLİK HİZMETLERİ
 • ZORUNLU SİGORTA(15€)


DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 • İÇ HAT BAĞLANTI İZMİR ,ANTALYA VE DİĞER ŞEHİRLER KİSİ BASI  60€ (İSTEĞE BAĞLI)

 

ÖNEMLİ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

- GGGTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GGG tur sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GGG tur sorumlu tutulamaz.

- GGG tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

- GGG tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GGGTUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- GGG Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GGG tur dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından GGGtur kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı