GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

ISKANDINAVYA TURLARI(STOCKHOLM-OSLO-GOTEBURG-KOPENHAG)

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

Tur Programı


1.GÜN: İSTANBUL-KOPENHAG    (Pazar, 4 Aralık)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 08:45’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 831 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:20’de Kopenhag’a uçuş. Yerel saat ile 13:50’da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Kopenhag şehir turu. Turumuzda, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


2.GÜN: KOPENHAG    (Pazartesi, 5 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler. Turumuzda; Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Danimarka Şatoları ve Rivierası : 65 €


3.GÜN: KOPENHAG-MALMÖ-GOTEBURG    (Salı, 6 Aralık)
 Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Malmö ve Goteburg’a hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri  Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö  kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve Goteburg’a varışımızın ardından panoromik şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


4.GÜN: GOTEBURG-OSLO    (Çarşamba, 7 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Oslo’ya hareket. Varışımızın ardından panoromik Oslo şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5.GÜN: OSLO    (Perşembe, 8 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  Flam Fyord turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Olağan üstü tabiat güzellileri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek.  Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

Flam Fyord Turu : 165 €

6.GÜN: OSLO-KARLSTAD-STOCKHOLM    (Cuma, 9 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Stokholm’e hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Stokholm’e varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN: STOCKHOLM    (Cumartesi, 10 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Viking Vasa turuna katılabilirler. Turumuzda; 17.y.y.’da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasa’yı ziyaret ediyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Viking Vasa : 50 €

8.GÜN: STOCKHOLM-İSTANBUL    (Pazar, 11 Aralık)
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 846 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 14:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:40’da İstanbul’a varış ve GGGtur hizmetlerinin sonu.

DAHİL OLAN HİZMETLER

 •    PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL –  KOPENHAG/STOCKHOLM  – İSTANBUL PARKURUNDA EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
 •     HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 •     ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERI
 •     3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
 •     TÜM ŞEHİR TRANSFERLERİ
 •     KOPENHAG, MALMO, GOTEBURG, OSLO, KARLSTAD VE STOCKHOLM PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 •     PROFESYONEL REHBERLİK VE ASİSTANLIK HİZMETLERİ
 •     ZORUNLU SİGORTA (15 € )

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 •     SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 •     30000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SİGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
 •     HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLERİ
 •     PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR
 •     PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 •     PROGRAMA DAHİL OLAN YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER
 •     YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (15 TL)
 •     MÜZE VE ÖREN YERLERİ  GİRİŞLERİ
 •     REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €)(İSTEĞE BAĞLI)
 •     ALTERNATİF TURLAR
 •     ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30€) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

ÖNEMLİ NOTLAR

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

- GGGTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GGG tur sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GGG tur sorumlu tutulamaz.

- GGG tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

- GGG tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GGGTUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- GGG Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GGG tur dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından GGGtur kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı