GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
EUR

ISPANYA TURLARI(MADRID-BARCELONA)

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com

1.Gün: İSTANBUL-BARCELONA(PAZAR,4 ARALIK)


  Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali GGG Tur kontuarı önünde saat 05:30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk havayollarının TK 1853 tarifeli seferi ile saat 07:55’de Barcelona’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 10.35 ‘da varışımızın ardından aracımız ve rehberimiz eşliğinde panaromik şehir turu yapılacaktır Bu turumuzda  Paseyo de Gracia, , Plaza de Catalunya, La Ramblas, Plaza Colon, Kristof Kolomb heykeli, Diagonal cadde otobüsle panoramik görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri Turu’na katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas,  eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 
 
2.GÜN: BARCELONA(PAZARTESİ, 5 ARALIK)
 
  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges ve Andorra turuna katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan La Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır.Montserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı,  Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenco Show Turuna katılabilirler Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra geceleme otelimizde.
Montserrat & Sitges ve Andorra Turu ( Kişi Başı ) : 115 €
Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 

3.GÜN:BARCELONA(SALI, 6 ARALIK)

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Girona & Figueres & Dali Müzesi Turu’na katılabilirler.  Özel otobüsümüz ile önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Otobüsümüze binip ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Öğle yemeği ( yemek, tur fiyatına dahil değildir ) için serbest zaman. Yemekten sonra dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Turdan sonra otele varış.  Geceleme otelimizde. 
Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (Kişi Başı):60€ (Dali Müzesi girişi dahildir.)

4.GÜN: BARCELONA MADRID(ÇARŞAMBA, 7 ARALIK)
  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Barcelona’dan Madrid’e hareket.(630 km). Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza Turu’na katılabilirler. Madrid’e varışta panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de España, Kraliyet Sarayı, Puerta De Alcala görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 € 

5.GÜN: MADRİD(PERŞEMBE, 8 ARALIK)

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid şaheserleri Turu’na katılabilirler. Bu tur sırasında dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası olan “Las Ventas”, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”, dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’ in stadyumu “Santıago Bernabeu”,”Gran Via”, “Kraliyet Sarayı”, “ İspanya Meydanı (Don Kısot Heykeli), “Opera Binası”, “Almudena Katedrali”, “Plaza Mayor”, “Sol Meydanı”, “Kıbele Meydanı”, dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan “Prado Müzesi”, “Neptun Çesmesi” ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu “Atocha” görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Toledo Turu’na katılabilirler. Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria La Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahallelerinin görülmesi. Madrid’e dönmeden önce geleneksel Toledo maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkânında alışveriş imkânı.turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
Toledo Turu (Kişi Başı): 50 € 
 
6.GÜN: MADRİD (CUMA, 9 ARALIK)
 
  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından , dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Segovia Turu’na katılıyoruz. Bu turumuzda göz kamaştırıcı şehrimizde unutulmaz birgün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Las Rozas Outlet Turu’muza katılabilirler. Dünyaca ünlü markaları bir arada bulabileceğiniz turumuzdan sonra otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
Segovia Turu(Kişi Başı): 50 €
Las Rozas Turu(Kişi Başı) : 25 €
 
7.GÜN: VALENCIA(CUMARTESİ, 10 ARALIK)
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  Valencia’ya hareket. Varışı takiben yapılacak panoramik şehir gezimizde; portakalları ile ünlü meyve bahçelerini, Gotik Katedrali ki Micalet Çan Kulesi ile şehrin sembolüdür. 15. yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Eski Market alanı ve Bilim & Sanat Şehri’ndeki en yeni mimari projeleri göreceğiz. Panoramik şehir gezisinin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Valencia şaheserleri Turu’muza katılabilir. Unlu mimar Santiago Calatrava'nin Sanat ve Bilim sehri mimarlik harikası gezilecek, Tarihi Valencia limanlari, Formula1 pisti ve Malvarossa plajları görülecek.. 2007 Amerika kupası yelken marinası ve yerleşkeleri yine liman bölgesinde görülecek. Tarihi Valencia şehir merkezinde Katedral, La Lonja, Plaza de La Virgen, Eyalet Binası, Santa Catalina kulesi, Mercat de Colon pazarı ,Torres de Serrano tarihi kapısı görülecek ve horchata tadımı yapılacaktır. Turumuz sonrası otele transferleriniz ve yerleşmeniz sağlanıyor. Geceleme otelimizde.
Valencia şaheserleri Turu(Kişi Başı) : 30 €
 
8.GÜN: VALENCİA-İSTANBUL(PAZAR, 11 ARALIK)
 
  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saate kadar gezi ve alışveriş için serbest zaman sonrasında rehberinizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer, Check-out işlemlerimizin ardından Türk havayollarının TK 1302 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.20 ‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.10 de Atatürk havalimanına varışımızın ardından GGG Tur hizmetlerinin sonu.
 

 

 

!10 EKSTRA TUR 460 € YERİNE SADECE 350 € !
PROGRAMDAKİ 10 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 460 € YERİNE 350 €’YA  ALABİLİRLER.
1.    Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 € 
2.    Montserrat & Sitges ve Andorra Turu ( Kişi Başı ) : 115 €
3.    Flamenco Show (Kişi Başı): 55 € 
4.    Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€(Dali Müzesi girişi dahildir.) 
5.    Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15€
6.    Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €
7.    Toledo Turu (Kişi Başı): 50 € 
8.    Segovia Turu(Kişi Başı): 50 €
9.    Las Rozas Turu(Kişi Başı) : 25 €
10.  Valencia şaheserleri Turu(Kişi Başı):30 €
 
 
DAHİL OLAN HİZMETLER
 •     TÜRK  HAVA YOLLARI İLE  İSTANBUL- BARCELONA/ VALENCİA -  İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 •     HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )
 •     ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )
 •     SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 •     ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 •     BARCELONA, MADRID, VALENCIA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 •     PROFESYONEL GGG TUR REHBERLİK HİZMETLERİ

 

DAHİL OMAYAN HİZMETLER

 • SHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ 120 € (İSTEGE BAGLI)
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL (ISTEGE BAGLI) SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ODENİR
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ  (ISTEGE BAGLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3-4€ SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ODENİR
 • SAGLIK SIGORTASI ( 15 € ) 30000€ TEMİNATLI (İSTEĞE BAGLI)
 • ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI  100 €  DIGER ILLER 100 €/  KIBRIS 100 € (İSTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (ISTEGE BAGLI )(GGG TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
 • SOFOR BAHSISLERI (kişi başı 5 €) (ISTEGE BAGLI)

ÖNEMLİ NOTLAR:

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.

- GGGTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GGG tur sorumlu değildir.

- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GGG tur sorumlu tutulamaz.

- GGG tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

- GGG tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GGGTUR sorumlu tutulamaz.

- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

- GGG Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GGG tur dan tazminat hakkı yoktur.

- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından GGGtur kesinlikle sorumlu değildir.

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
+90 850 302 65 59
 
info@gggtur.com
Paketler
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı