GGG Turizm

 
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Hakkımızda

Hakkımızda

GGG Güvençoğlu Turizm Antalya Merkezli olarak kurulmuş olup, Uçak bileti rezervasyonu, Otel rezervasyonu, Yurtiçi ve Yurtdışı tur operatörlüğü, Kurumsal kongre, konferans, etkinlik organizasyonu hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi hava yolları şirketlerinden Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress, Onur Air, Atlas Global, Bora Jet, yetkili satış acentesi ve yurtdışı hava yolu şirketlerinden Aeroflot, American Airlines, Emirates, Air Berlin, Alitalia, Lufthansa, Qatar, British Airways, Swiss Air, yetkili satış noktası olarak dünya üzerinde her noktaya uçak bileti sağlayabilmekteyiz.

Yurtiçi Yurtdışı turlarda en seçkin markalardan Setur, Jolly Tur, Anı Tur, Kappa Tur, Tatil.Com, yetkili sistem acentalığı ile hayallerinizdeki tatili gerçekleştirmek için profesyonel seyahat danışmanlarımızla kusursuz bir tatil organize ediyoruz.

GGG Turizm, sadece tatil planlarınızı yaparken değil aynı zamanda kurum ve kuruluşların etkinlik, toplantı, konferans, kongre, işletme ve planlama gezileri için en öenmli çözüm ortağınız oluyor. Yurtdışında geliştireceğiniz iş planlarınız için know-how desteği profesyonel tercümanlık hizmetleri ve seyahatinizin kusursuz geçmesi için uçak veya helikopter ile ulaşım, otel konaklaması, transfer hizmetleri ile bir bütün olarak karşılaşabileceğiniz tüm ihtiyaçlara çözüm üretiyoruz.

MICE hizmetleri ile en özel toplantı, konferans, fuar, kongre, bayi toplantısı, motivasyon gezileri, kurum etkinliğini arttırıcı faaliyetler organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda stand tasarımı, web tasarım hizmetleri, tercümanlık hizmetleri, ses ışık ve görüntü efekti çalışmaları ile zenginleştirilmiş bir organizasyon sunuyoruz.

Amacımız, seyahat ihtiyaçlarının profesyonel kuruluşlarla gerçekleştirilmesi ve kalite standartlarının arttırılarak Dünya turizm işletmeleri arasında akla ilk gelen markalardan birisine dönüşebilmektir.